Összes állás

Géplakatos (karbantartó)

Munkatársakat keresünk

munkakör betöltésére

Feladatok:
  • Gyógyszerfólia gyártó gépek gépészeti és géplakatos típusú karbantartási feladatainak ellátása
  • Nagyleállási generál karbantartási-felújítási feladatok ellátása
  • Alkatrész és szerszámbeszerzés
Elvárások:
  • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, géplakatos, gépész, autószerelő végzettség előny)
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, a műszakvezetőkkel és az üzemvezetővel
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, tervezési készség
Előnyök:
  • Műanyaggyártó gépek (fúvógép, kalander, extrúder) működésével kapcsolatos tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Egyénre szabott beillesztési terv egy mentor segítségével
  • Nyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúra
  • Cafeteria-rendszer
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Szociális juttatási rendszer
  • havi juttatás (két részletben)
  • Hosszú távú együttműködési terv
  • Egyéni betanítási terv, mentorálás
  • Világelső technológia
  • Mindig megújuló szakmai kihívások, továbbképzések
Munkavégzés helye: OngroPark (3711 Szirmabesenyő, Miskolci utca 19.)