Összes állás

Villamosmérnök

ONGROPACK KFT.

Közép-Kelet-Európa vezető PVC műanyagfeldolgozó vállalata a Miskolc határában található új, zöldmezős gyárába szakmai továbbfejlődésre vágyó munkatársat keres Villamosmérnök pozícióba

Feladatok:

  • Műanyag gyártó gépek (PLC) vezérlésének beállítása, karbantartása
  • A vezérlés és a gép mechanikai működése közötti kapcsolat elemzése
  • Terv szerinti elemző, ellenőrző és karbantartó tevékenységek elvégzése
  • A gépek működésének és villamos energia ellátásának felügyelete
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások:

  • Villamosmérnök Bsc/Msc végzettség
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, a műszakvezetőkkel és az üzemvezetővel
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, tervezési készség

Előnyök:

  • Műanyaggyártó gépek (fúvógép, kalander, extrúder) működésével kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú partnerségben gondolkodunk
  • Egyénre szabott betanítást biztosítunk (írásba foglalt betanulási tervvel)
  • Állandó közvetlen szakmai háttértámogatás illetve a folyamatos fejlődés lehetősége
  • Téged motiváló képzések (szakmai, nyelvi, IT, kompetenciafejlesztő)
  • Cafeteria-rendszer
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Szociális juttatási rendszer
  • 13. havi bér (2 részletben)

A munkavégzés helye: OngroPark, 3711 Szirmabesenyő Miskolci utca 19.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz megküldésével az allas@ongropack.hu címre