Összes állás

Folpack-fólia gyártó

Folpack-fólia gyártó gépkezelő

ONGROPACK KFT.

  Feladatok:
      • Háztartási fólia fúvó gép kezelése
      • Gyártási folyamat felügyelete
      • Termékellenőrzés, minősítés
      • Legyártott áru kiszerelése
Elvárások:
      • Műszaki irányultságú személyiség
      • Tapasztalat komplex gépek kezelésében
      • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, gépész, autószerelő, műanyag alapanyaggyártó)
      • Legalább átlagos fizikai kondíció ( kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt)
      • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal Körültekintő munkavégzés
      • Intelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képesség
      • Gyors reagálás hibahelyzetekben 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása
Előnyök:
      • Műanyagipari gyártó tapasztalat
      • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Ajánlatunk:
      • Egyénre szabott beillesztési terv
      • Nyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúra
      • Vállalati család- és lakástámogatási rendszer
      • Cafeteria-rendszer
      • Hosszú távú együttműködési terv

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

OngroPark, 3711 Szirmabesenyő Miskolci utca 19.