Összes állás

Számviteli előadó

Ongropack Kft.

Közép-kelet-európai régió vezető PVC feldolgozó vállalata munkatársat keres!

Feladatok:

  • számlákkal kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció
  • számlaadatok rögzítése SAP rendszerben
  • belső riportok és kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a belső szervezeti egységekkel
  • szükség esetén kapcsolattartás a számlakibocsátó külső partnerekkel

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • önállóság, precizitás
  • együttműködési és kommunikációs készség
  • logikus, analizáló gondolkodásmód
  • Microsoft Office megbízható ismerete

Amit kínálunk:

  • nyugodt, toleráns, rugalmas, családbarát munkahelyi kultúra
  • egyénre szabott beillesztési terv
  • rugalmas munkaidő rendszer
  • Hosszútávú partnerség
  • Folyamatos szakmai háttértámogatás, fejlődés lehetősége
  • Cafeteria rendszer
  • Ergonomikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

OngroPark, 3711 Szirmabesenyő Miskolci utca 19.

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szociális juttatások, Home Office lehetőség