Összes állás

Gyógyszerfólia gyártó

ONGROPACK KFT.

Hirdetés szövege:

      • Szakmai továbbfejlődésre vágyó munkatársakat keres Közép-Európa vezető PVC feldolgozó vállalata.
Mi a feladat?:
      • Meglévő gyógyszerfólia gyártó gép kezelésének betanulása
      • Új gép és új technológia betanulása
      • Gyártási folyamat felügyelete
      • Termékellenőrzés, minősítés
      • Legyártott áru kiszerelése
      • Részvétel régebbi gyártósor áttelepítésében (20 km)
Kinek ajánljuk?:
      • Szakmai kihívást kereső,műszaki irányultságú személyiség
      • Tapasztalat komplex gépek kezelésében
      • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, gépész, autószerelő, műanyaggyártó)
      • Legalább átlagos fizikai kondíció ( kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt)
      • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal
      • Körültekintő munkavégzés
      • Intelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képesség
      • Gyors reagálás hibahelyzetekben
      • 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása
Előnyök:
      • Műanyagipari gyártó tapasztalat
      • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Mit kínálunk?:
      • Egyénre szabott betanítás és beillesztés
      • Hosszú távú partnerség
      • Folyamatos szakmai háttértámogatás illetve a fejlődés lehetősége
      • Cafeteria-rendszer
      • Szociális támogatási rendszer

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

OngroPark, 3711 Szirmabesenyő Miskolci utca 19.